Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
11:00
Rødekro IF
Varde IF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Rødekro IF
Agerskov/Toftlund
UDS
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 739
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Rødekro IF (1)
Hørup UI
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Rødekro IF (S3/47)
Seest B (S2/23)
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Rødekro/Løjt
Nord-Als B
U15 Piger C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 395
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Rødekro IF
Aabenraa BK
U12 Piger 1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Rødekro IF
Sønderborg Q
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 280
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Rødekro IF
Starup UIF (H) (1)
U8 Drenge B (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Rødekro IF
Haderslev FK (2)
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Rødekro IF
Sønderborg Fremad
U8 Piger (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Rødekro IF
Dybbøl IU
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:15
Rødekro IF
Sønderborg B
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 524
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Rødekro IF
Fjelstrup IF
U13 Drenge C (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 366
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Ensted / Rødekro
GIF Gram
U15 Drenge C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 386
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Rødekro IF (1)
Broager UI
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Rødekro IF
Vojens BI
U10 Piger A (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
Rødekro IF
Hoptrup/Marstrup IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Rødekro/Hellevad
Løjt IF
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Rødekro IF
Hellevad IF
U8 Piger (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Rødekro IF
Løjt IF
M+40 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Rødekro IF
Hoptrup/Marstr. IF
Kvinder C2 7:7 - Forår 2024 Pulje 516
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Rødekro IF
Hjordkær UIF
U13 Drenge C (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 366
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Rødekro IF
Vejen SF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Rødekro/Hellevad
Høje Kolstrup B 81
U11 Drenge B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Rødekro IF
Starup UIF (H)
UHT
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 490
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Rødekro IF
Haderslev FK
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 280
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Rødekro/Hellevad
Løjt IF
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 181
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Rødekro IF
Varnæs/Bovrup IF
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Rødekro IF
Haderslev FK (1)
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Rødekro IF
Aabenraa BK
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Rødekro/Hellevad
Haderslev FK
U11 Drenge B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Rødekro IF
Starup UIF (H)
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 341
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Rødekro/Ensted
Vonsild FK
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 529
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Rødekro IF
Oversidder
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 167
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Rødekro IF
Lunderskov B
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 458
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Rødekro IF
Vonsild FK
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 490
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Rødekro IF
Oversidder
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Rødekro IF
Agerskov S
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 524
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Rødekro IF
Hammelev SUF
M+32 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:15
Rødekro IF
Haderslev FK
U12 Piger 1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Rødekro/Hellevad
Bolderslev B
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Rødekro IF
Grindsted GIF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:00
Rødekro IF
Aabenraa BK
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Rødekro IF
Toftlund IF
U10 Piger A (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Rødekro IF
Løgum IF
U8 Drenge B (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Rødekro IF
Gråsten B
U8 Piger (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Rødekro IF
Skærbæk B
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 739
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Rødekro IF
Haderslev FK
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 458
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Rødekro IF
Hørup UI
U12 Piger 1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Rødekro IF
Høje Kolstrup B 81
M+40 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Rødekro/Hellevad/Ensted
Team VAB
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 935
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Rødekro IF
Hammelev SUF (1)
U13 Drenge C (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 366
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Rødekro IF
Egernsund KIF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 94
|